Servis Sözleşmesi

Stil Lift servis sözleşmesi sayesinde;

  • Asansörünüz ömrü boyunca kurulduğu ilk günkü güvenlik şartları, konfor ve performansı ile çalışır durumda olacaktır. Eğitim süreçleri tamamlanmış deneyimli ekibimiz ve kalite yönetim sistemimiz bunun güvencesidir.
  • Her ay belirlenen tarihlerde asansör periyodik bakımı ve kontrolleri gerçekleştirilip gerekli raporlar sizlere ulaştırılır.
  • Servisiniz hazır; her an telefonun ucunda. Arıza durumlarında yılın her günü 7/24 servis hattımıza ulaşarak bu servisten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Yaygın servis ağımız sayesinde arıza durumlarında 1 saat içersinde ekiplerimiz sizlere ulaşacaklardır. Çağrı merkezimizden diğer teknik konularla alakalı ve hesap durumunuzla ilgili bilgiler alabilir raporlamalar isteyebilirsiniz.
  • Asansörünüz yeni ise 2 yıl süreli yedek parça garantisi devam edecektir. Değiştirilen yedek parçalar ile ilgili garanti süreleri değiştirme tarihinden başlayacak şekilde 2 yıldır. 2 yıllık yedek parça garanti süresi bitmiş olan asansörlerde değiştirilen her yedek parçanın garantisi 2 yıldır servis otomasyonumuz ile bu garanti süreleri takip edilir bir değişim ihtiyacı doğduğunda bu parçalar ücretsiz değiştirilir.

Servis sorumlularımız ile irtibata geçip hemen servis sözleşmesi sahibi olabilirsiniz.

Servis

Hemen Destek Alın!

0(374) 212 8 882

7/24 Hizmet

"Stil Lift servisi ile hakettiğiniz hizmeti alın."